Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

TOP 5 v kategorii WiFi zesilovače

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Jednoduchý a snadno nastavitelný prodlužovač signálu s podporou 802.11n Wi-Fi technologie pokryje stabilním signálem všechna místa ve vaší domácnosti, kam router již nedosáhne...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Smartnakup.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 19 766 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč86 % • 281 008 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč91 % • 285 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 2 085 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč95 % • 2 074 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč95 % • 4 321 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč75 % • 1 976 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 1 537 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 343 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 317 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 5 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 192 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 4 509 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 6 078 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 426 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 5 739 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 8 933 recenzíDalší informace

Máte doma často problémy se slabým Wi-Fi signálem a nestabilním připojením k internetu? Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro spolehlivě zesílí a prodlouží signál vašeho routeru i do nepokrytých prostorů a usnadní vám připojení nejrůznějších zařízení k domácí síti. Přístroj stačí zapojit do klasické elektrické zásuvky a bezdrátově spárovat s routerem pomocí mobilní aplikace. Poté, co se rozsvítí modré světlo, je opakovač připraven a můžete ho umístit na požadované místo v oblasti, kde je třeba signál posílit. Opakovač se dvěma externími anténami dosahuje rychlosti přenosu až 300 Mbps a umožňuje připojit současně až 16 různých zařízení.

Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro

Typ
single-band
Repeater
Extender

• , zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

Funguje.

• Není český návod, složité nastavení

• Signál se skutečně rozšířil
    • Počítal jsem, že dosah bude vyšší. V trase je jen jedna dřevěná stěna, ale signál už po cca 25 metrech je nulový. Naštěstí to stačilo na to, kam jsem signál potřeboval dostat.
    • Po připojení čtyř lidí už wi-fi nestíhá

Pro mé účely bude dostatečný. Na denní použití a vyšší vytížení, by ale nestačil.

Typ
single-band
Repeater
Extender

Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro

Snadné nastavení pomocí aplikace

Pro efektivní posílení signálu je potřeba odpovídač umístit do prostoru se stabilním signálem, který se nachází mezi vaším domácím routerem a "mrtvou zónou". Výběr ideálního místa včetně spárování přístroje s routerem zvládnete snadno pomocí přehledné aplikace pro chytrou domácnost Mi Home. Výhodou je, že zesilovač stačí nakonfigurovat jen jednou, poté ho lze libovolně přemisťovat podle potřeby.

Snadné nastavení pomocí aplikace

Posílení bezdrátové sítě

Opakovač Xiaomi se připojí k vašemu routeru bezdrátově, přičemž posílí a rozšíří jeho signál do všech koutů vaší domácnosti, včetně hůře dostupných míst, jako jsou koupelny, sklepy, balkony nebo ložnice.

Posílení bezdrátové sítě

Stabilní přenos dat

Díky odpovídači si budete moci vychutnat například plynulejší hraní her či sledování filmů. Dvojitá sklopná anténa dokáže udržovat stabilní signál s přenosovou rychlostí až 300 Mb/s.

Stabilní přenos dat

Bezpečné připojení pro práci i zábavu

Jakmile se přístroj úspěšně propojí s vaším routerem, budete mít k dispozici pokrytí rychlým a stabilním internetem pro všechna domácí zařízení, jako jsou notebooky, tablety, chytré televize, smartphony apod. Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro podporuje připojení až 16 zařízení současně, přičemž se nemusíte obávat ani o bezpečnost odesílaných dat, přístroj totiž využívá šifrovací protokoly WPA-PSK a WPA2-PSK.

Bezpečné připojení pro práci i zábavu

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Již žádná mrtvá místa Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro vytváří spolehlivou a opravdu rychlou síť pomocí výkonné 802.11n Wi-Fi technologie. Pokud se připojíte k routeru bezdrátově, Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro zesílí signál do oblastí, kde router sám nedosáhne. Je doporučeno maximální přípojení 24 zařízení. Flexibilní a snadno nastavitelný Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro má 2 antény, které vám umožní zajistit spolehlivé pokrytí Wi-Fi v celé domácnosti nebo kanceláři. Pokud jste připojeni k routeru, můžete Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro jednoduše umisťovat tam, kam zrovna potřebujete. Připojení k routeru je velmi jednoduché přes aplikaci Mi Home. A ještě snazší v kombinaci se Xiaomi routerem. Technické specifikace Model: R03 CPU: MT7628K 580MHz ROM: 2 MB RAM: 8 MB Antény: 2 externí antény Bezdrátové připojení: IEEE 802.11b/g/n Signál: 2.4 GHz až 300Mbps Zabezpečení bezdrátové sítě: WPA-PSK/WPA2-PSK Napájení: 100-240V / 0,35A Rozměry: 80 x 54 x 70mm Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro na Nej-ceny.cz

• , zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

Funguje.

• Není český návod, složité nastavení

• Signál se skutečně rozšířil
    • Po připojení čtyř lidí už wi-fi nestíhá

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Funguje jak má.
  • , zakoupeno v NEJCENY.cz

Zlepšení signálu WiFi v domě.

• Chybí cz návod
  • , zakoupeno v Sunnysoft.cz

Trochu komplikovanější nastavování, funguje dobře.

nevím...

• , zakoupeno v Smartnakup.cz

Nebyl dodán postup zprovoznění v českém jazyce

• Zatím funguje
    • Jednoduchá instalace
    • Silnější signál

Zatím produktu nemůžu nic vytknout. Funguje jak má. No jedine spätne je to že naše 40ti cm zdi mu dělají problém. Čekal jsem že si poradí líp s jednou hrubší zdi. No funguje, no není to nejideálnější řešení. Asi bych se v budoucnu kouknul po něčem dražším